LOKALITA

Lokalita Devínska Nová Ves , nachádzajúca sa na západnom zelenom okraji hlavného mesta, zasadená do povodia rieky Moravy, predstavuje nespočetné množstvo príležitostí na pokojné bývanie a bohatú tapisériu spoločenských, kultúrnych a športových aktivít

HRAD DEVÍN

Hrad Devín, majestátne posadený na skalnom brale, kde sa stretávajú rieky Dunaj a Morava, je podmanivým dôkazom bohatého dedičstva Slovenska. Táto starobylá pevnosť pochádzajúca z rímskych čias bola svedkom vzostupu a pádu civilizácií a skrýva príbehy historického významu. Dnes jeho očarujúce ruiny ponúkajú návštevníkom panoramatické výhľady a možnosť spojiť sa s minulosťou, čo z neho robí nevyhnutnú destináciu pre cestovateľov, ktorí chcú preskúmať históriu aj prírodné krásy.

ŠPORT

Ste cyklistický nadšenec? Devínská Nová Ves ponúka rôzne cyklotrasy vhodné pre každého, od rodín s deťmi až po náročnejších jazdcov. Predovšetkým cyklomost Slobody spája Slovensko a Dolné Rakúsko, kým chodníky na Devín a Euroveu tvoria súčasť medzinárodného cyklistického koridoru na území Moravy, Rakúska, Slovenska a Maďarska.

Mimo cyklistiky však určite nezabudnite navštíviť nespočetné množstvo miestnych športových klubov či futbalový štadión Devínskej Novej Vsi.

VÝNIMOČNÉ

VÝHĽADY

DEVÍNSKA NOVÁ VES

AKO SÚČASŤ

BRATISLAVY

Devínska Nová Ves ako neoddeliteľná súčasť Bratislavy plynulo spája pokoj prímestského života s pohodlím mestskej konektivity. Obyvatelia, ktorí sa môžu pochváliť vynikajúcou infraštruktúrou a moderným vybavením, si užívajú to najlepšie z oboch svetov – pokojné kúzlo úzkej komunity a ľahký prístup k pulzujúcim ponukám mesta.

Priame autobusové spojenie, ale aj rýchla dostupnosť do centra pomocou železničnej stanice, ktorú denne spokojne využíva množstvo obyvateľov.

"KTO NEZAŽIL NEPOZNÁ"

"Dôkazom výnimočnosti tejto mestskej štvrti je výrazný nárast dopytu po bývaní v priebehu posledných rokov, čo spôsobilo výrazný rozmach zodpovedajúcej občianskej vybavenosti pre všetkých budúcich obyvateľov. Nezdá sa však, že by sa tento trend tak skoro zastavil."

- MARTIN KOKAVEc
(Developer projektu)

ĎALEJ PREKÚMAJTE..

...ALEBO SI PREZRITE...

Alebo na nič nečakajte a prezrite si svoje nové bývanie hneď teraz!